چگونه کد تخفیف بسازیم؟ | ضرر یا سود انتخاب با شماست!

چگونه کد تخفیف بسازیم؟ هنگامی که شما قصد خرید الکترونیکی یا آنلاین داشته باشید در هنگام واریز وجه یک قسمتی به عنوان “وارد کردن کد تخفیف” نمایش داده می شود. کدهای تخفیف یا همان کوپن تخفیف در ووکامرس شامل یک سری حروف و اعداد هست که هر کاربری برای کاهش هزینه ها از آن استفاده می کند. ولی ساخت کد تخفیف در ووکامرس به چه صورت است؟ استفاده از کد تخفیف آیا فقط به نفع خریدار است؟ چه دلیل وجود دارد که یک فروشنده از کد تخفیف استفاده کند؟ ما در تیم کوتخفیف صفر تا صد آموزش ساخت کد تخفیف در فروشگاه ووکامرس و دلیل آن را توضیح می دهیم.

ستفاده از تب محدودیت های دسترسی:

پس از پیکربندی بخش تنظیمات عمومی، به سراغ برگه ی محدودیت های دسترسی می رویم.

این برگه ای است که شما باید الزامات خاص کد تخفیف کوپن خود را پیکربندی کنید.

به عنوان مثال، با انتخاب کدهای زیرمجموعه حداقل / حداکثر می توانید یک بازه ی مخصوص تخفیف برای کالاهای متفاوت انتخاب کنید. برای مثال برای محصولاتی که قیمت آن ها بین 100 تا 200 هزار تومان می باشد مبلغ 10 هزار تومان به عنوان تخفیف لحاظ شود.

همچنین در بخش استفاده ی فردی می توانید مشخص کنید که در یک زمان معین، هر فرد فقط از یک کد تخفیف استفاده کند یا اینکه از چند کد تخفیف به صورت همزمان استفاده کند. همچنین می توانید کد تخفیف را تنظیم کنید تا در مورد محصولات یا دسته بندی های خاص نیز اعمال شود.

خوشبختانه، ووکامرس به شما کمک می کند تا محصولات خود را به راحتی بیابید؛ می توانید سه حرف اول نام کالا یا شناسه محصول را وارد کنید تا ووکامرس محصولات پیشنهادی را برای شما لیست کند. تنظیمات محدودیت های دسترسی بسیار ساده است، و ساخت کد تخفیف در ووکامرس را به امری آسان تبدیل کرده است.

تب محدودیت های استفاده:

برگه آخر با عنوان محدودیت های استفاده مشخص شده است.

گزینه ی اول در این برگه به شما امکان می دهد مشخص کنید که از یک کوپن تخفیف چند بار استفاده شود -برای هر مشتری-

گزینه ی جالب دیگری که در این بخش وجود دارد، محدود کردن کد تخفیف برای یک تعداد خاص می باشد. مثلا فقط ده نفر اولی که گوشی تلفن همراه سامسونگ را خریداری کنند از یک تخفیف 10 درصدی برخوردار می باشند. این مورد  برای ایجاد احساس فوریت عالی عمل می کند.

با پیکربندی گزینه ی سوم در بخش محدودیت های استفاده، میتوانیم مشخص کنیم که هر کد تخفیف برای محصولات ووکامرسی قابل استفاده است. برای مثال، خریداران شما می توانند دو بار با کد تخفیف 10 درصدی شان از فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی شما خرید کنند و پس از دو بار کد تخفیف شان منقضی خواهد شد و از درجه ی اعتبار ساقط است.

همانطور که مشاهده کردید، ایجاد کد تخفیف در ووکامرس -برای فروشگاه تجارت الکترونیک شما- کار را بسیار آسان می کند و قیمت های شما را برای خریداران بالقوه جذاب تر می کند. با ایجاد کد تخفیف در ووکامرس، زمان آن رسیده است که تبلیغات خود را گسترده تر کنید و فروش خود را از این طریق بیشتر نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید