11 نکته مهم در خرید لوازم آرایشی – دترلند

به علاوه برندهای مختلفی در بازار دیده می شوند که هریک ویژگی های خود را دارند که شناخت انها خالی از لطف نیست. در حقیقت محصولات زیبایی و آرایشی گونه های مختلفی دارند در اینجا با برخی از لوازم ارایشی مخصوص پوست صورت اشنا خواهیم شد. اما در اغاز باید با کاربرد هریک از لوازم آرایشی آشنا بود و بعد یک لیست از لوازم آرایش مورد احتیاج را تهیه و طبق آن خرید کرد زیرا معمولا لوازم ارایشی گران قیمت هستند پس نباید با خرید اشتباه منابع اقتصادی را هدر داد.برای خرید لوازم آرایشی آنلاین میتوانید به فروشگاه اینترنتی باوران کالا مراجعه نمایید و لوازم ارایشی خود را با تخفیف ویژخریداری نمایید .

اگر چه قیمت هنگام خرید محصولات زیبایی عامل مهمی نیست، اما به خاطر داشته باشید که برخی از فروشگاه ها ممکن است محصولات بی کیفیت را با قیمت بالا به فروش برسانند. به همین دلیل امکان تهیه و خرید لوازم آرایشی از این دست راحتتر است. به همین دلیل نباید به هر فروشگاه و هر برندی اعتماد کنید. اگر پوست متوسطی دارید، رنگهای رز گلد و مسی امتحان کنید.

رنگهای تیره در حقیقت باعث میشوند که لبهای شما کوچکتر به نظر برسند، درحالیکه رنگهای روشن میتوانند براقیت را اضافه کنند. جالبتر اینکه وقتی محصولی را به سبد خریدتان اضافه میکنید، اگر بالای ۱۵۰ هزار تومان باشد، زنونه چند پیشنهاد رایگان بهعنوان هدیه برایتان خواهد داشت. اگر نمیخواهید رژ لب تستر را به دهان خود بزنید، آن را روی نوک انگشتان خود امتحان کنید.

قبل از خرید رژ لب، آن را امتحان کنید. اگر پوستی روشن دارید، رنگ صورتی روشن، مرجانی، هلویی یا بژ را امتحان کنید. تصمیم بگیرید که آیا میخواهید لبهای شما کوچکتر یا بزرگتر به نظر برسند. رژ لب بارنگ مات همچنین میتواند باعث نازکتر به نظر رسیدن لبها شود، درحالیکه رژهای براق باعث بزرگتر شدن آنها میشود.

دیدگاهتان را بنویسید