کانال 🤡 دنیای صورتی 🤡 – معرفی کانال

و این شد که ما لاک صورتی رنگ مزبور را حواله سطل آشغال کردیم تا دنیای آبی مان، بیش تر ازین خط خطی و صورتی نشود. مزرعه گل، باکس دنیای صورتی را به شما معرفی می کند. اگر کسب و کار اینترنتی رونق پیدا کند آنها فقط جسمشان اینجا است. طراحی جعبه، در ترکیب با چاپ خاص و با کیفیت بالا و به کار بردن متریال درجه یک و قابل بازیافت، تضمین می کند که گل های شما در شرایط مطلوب و بدون هیچ مشکلی به مقصد می رسند.

متفاوت بود، آبی برای دخترها و صورتی برای پسرها به کار میرفت. دنیای صورتی، یک دسته گل چشمگیر متشکل از گل های داوودی و رز و زنبوری است که سایه های مختلفی از صورتی را کنار هم به نمایش می گذارند. اصلاً نگران نباشید من در کنار شما هستم و میخواهم قرصهای جدیدی جایگزین قرصهای شما بکنم.

اکنون برای شما یک مثال ساده میزنم. تنها چیزی که میتواند به شکل محسوس روش یا چگونگی رشد یک دختر را تغییر دهد، عدم تعادل مواد شیمیایی یا ضربات روحی جدی و شدید است برای مثال او به تصاویر مدلها یا هنرپیشههای خیلی لاغر اشاره میکند. اکنون عکاسی به دغدغه زندگی او تبدیل شده و “اَلی” به خوبی از این نکته آگاه است که اکنون این هنر همچون سکوی پرتابی است که او را وارد دنیایی متفاوت کرده و وادارش میکند تا جلوههایی دیگر از جهان اطرافش را به تصویر بکشد.

او از همان زمان میدانست که عکاسی با گوشی و تلفیق آن با هنر دیجیتال، مقولهای است که دیگر به این سادگیها از آن دست برنخواهد داشت. این خانم عکاس خوش ذوق که ساکن کالیفرنیا است، از زمانی که اولین گوشی آیفون خود را در سال ۲۰۰۹ خریداری کرد، پا در عرصه عکاسی نهاده و به خلق دنیایی روی آورد که همچون قصهها و افسانههای پریان، جادویی و طلسم شده به نظر میرسد. اَلی جاردین (Ali Jardine)، عکاس جوانی است که دنیا را از زاویهای دیگر به تصویر کشیده است. بخشی از دنیای صورتی این عکاس را ببینید . دنیای “اَلی”، مملو از رنگهای صورتی و بنفش شده که هر گوشه از تصویر را زیر بال و پر خود گرفتهاند و زیبایی و لطافتشان را به رخ بیننده میکشند.

دیدگاهتان را بنویسید