معرفی و دانلود PDF کتاب دنیای رنگارنگ و قرصهای صورتی – جلد اول

معتقد است وقتی باب گفتوگو در کشور باز باشد، نسل جوان به پیگیری مسائل سیاسی و پرسشگری در این زمینه علاقه پیدا میکند: «من مسائل سیاسی کشور را دنبال میکنم و دوست دارم با ریشه جریانهای سیاسی آشنا شوم. شهابالدین در پاسخ به این سؤال که چرا هم سن و سالهای او از مسائل سیاسی رویگردان هستند، به فاصلهگرفتن نهادهای فرهنگی از مردم اشاره میکند. به نظر آنها خیلی از اتفاقهای سیاسی خوب نیستند و اغلب وعدههایی که داده میشود عملی نمیشود.

او بر خلاف خیلی از هم سن و سالهای خودش مسائل و اتفاقهای سیاسی کشور و منطقه را دنبال میکند. با دقت سایتهای گرافیک را بالا و پایین میکند و معتقد است خیلی از همنسلهای او از سیاست رویگردان هستند و اتفاقات سیاسی کشور یا دیگر کشورها را پیگیری نمیکنند.

البته قبول دارم رویگردانی از مسائل سیاسی در نسل ما خیلی زیاد است و خیلی از هم سن و سالهای من اخبار و اتفاقهای سیاسی کشور را دنبال نمیکنند. ما در جمع خودمان از سیاست و مسائل پیرامون آن حرف نمیزنیم. لیلی فارغ التحصیل مهندسی صنایع هم تنها به پیگیری سرخط خبرها اکتفا میکند و معتقد است وقتی در سیاست اتفاق خوبی نمیافتد نسل امروز از مسائل سیاسی رویگردان میشود: «در کشور ما اتفاقهای سیاسی ارتباط مستقیمی با زندگی و معیشت مردم دارد و به همین دلیل خیلیها سعی میکنند این اتفاقها را دنبال کنند.

علیرضا نقدی قصد دارد شما را با خواندن این کتاب با یک دنیای جدید آشنا کند. شاید بیشتر به خاطر تغییر سلایق و ذائقههای نسل جدید باشد که بیشتر به مسائل غیر سیاسی توجه دارد. شهابالدین ۲۰ سال دارد و دانشجوی سال اول مهندسی صنایع است. کتاب دنیای رنگارنگ و قرصهای صورتی – جلد اول به قلم علیرضا نقدی، روشهای سادهای را در اختیار شما قرار میدهد تا بدانید چگونه در هر زمان، مکان و موقعیتی چه بد چه خوب آرامش خود را حفظ کرده و زندگی سرشار از خوشی و رضایت داشته باشید. هدف من دارودرمانی در کنار رواندرمانی میباشد ولی چه نوع دارویی، آیا داروهای شیمیایی؟

دیدگاهتان را بنویسید