قیمت لوازم آرایشی؛ لوازم آرایشی اصل با بهترین کیفیت

رژ لب بارنگ مات همچنین میتواند باعث نازکتر به نظر رسیدن لبها شود، درحالیکه رژهای براق باعث بزرگتر شدن آنها میشود. رنگهای تیره در حقیقت باعث میشوند که لبهای شما کوچکتر به نظر برسند، درحالیکه رنگهای روشن میتوانند براقیت را اضافه کنند. تستر را باکمی الکل تمیز کنید و از یک برس یا یک پنبه استفاده کنید تا رنگ آن را به لبهای خود بمالید. برای آزمایش اینکه رنگ رژ به رنگ طبیعی لب شما چقدر نزدیک است، رژ لب را فقط به لب پایین خود بمالید.

اگر نمیخواهید رژ لب تستر را به دهان خود بزنید، آن را روی نوک انگشتان خود امتحان کنید. نوک انگشتان شما نسبت به مچ دست یا کنار دستتان به رنگ لب نزدیکتر است. اگر در تصمیمگیری در مورد آبی یا سبز بودن رگهایتان مشکلدارید، احتمالاً رنگ پوست خنثی دارید و میتوانید رنگها را از طیف سرد و گرم انتخاب کنید.

اگر پوستی روشن دارید، رنگ صورتی روشن، مرجانی، هلویی یا بژ را امتحان کنید. بیش از هر قسمت دیگری از صورت، لبهای شما دائما در حال حرکت هستند و این بدان معنی است که رژ لب شما کم رنگ خواهد شد. برخی از افراد به منظور پنهان نگه داشتن جوش های سر سیاه صورت، آکنه یا هر لکه دیگر آرایش می کنند. ما نیز جهت ارسال هر چه سریعتر از طریق ارسال پست پیشتاز و یا ارسال اختصاصی زنانه آنها را در کوتاه ترین زمان ممکن بدست این عزیزان برسانیم. آن رنگ را با لب بالایی خود مقایسه کنید.

اینیک روش سریع برای فهمیدن اینکه آیا رنگ پوست گرم، خنثی یا سرد دارید، است. رگ آبی یا بنفش نشان میدهد که رنگ پوست سرد دارید. رگ سبز به این معنی است که رنگ پوست گرم است. خرید اینترنتی خود را با اطمینان برای همه محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبت بدن و لاک های ناخن خوش رنگ می توانید از روناتا انجام دهید. یکی دیگر از بهترین فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی اینترنتی خانومی بوده که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده و شعار این سایت، “زیبا و سرزنده باش به خاطر خودت” می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید