فروشگاه تخصصی خرید لوازم آرایشی اصل و محصولات پوست و مو

می توانید قبل از خرید سایه چشم، از یک مشاور آرایشی بخواهید که شما را راهنمایی کند. یکی از نکاتی که حتما قبل از خرید نهایی باید دقت کنیم، تاریخ تولید و انقضا درج شده بر روی محصول است لذا صرفا داشتن برچسب کنترل کیفیت وزارت بهداشت، نمی تواند دلیلی برای اعتماد کردن به آن محصول باشد. هنگام خرید لوازم آرایشی اصل و اورجینال، حتماً به سایت تولید کننده مراجعه کنید و درباره ی محصول مورد نظرتان اطلاعات کافی کسب کنید. بر عکس آن نکته ای که درباره ی تست رژ لب ذکر کردیم، کرم پودر را بر روی پوست دستتان امتحان نکنید.

ویژگی های محصول مورد نظر را با تصاویر داخل سایت مقایسه کنید و درباره اصالت لوازم آرایشی از فروشنده سوال کنید. اما سایه چشم های پودری به دلیل قدرت پوشش دهی بالاتر، معمولاً بیشتر از دیگر انواع سایه چشم مورد استقبال خانم ها واقع می شوند. هنگام خرید سایه چشم، به رنگ پوست و رنگ چشمان خود توجه داشته باشید.

کانتورینگ معمولا به صورت سرد و گرم رنگ بندی شده است، که می توان از آن برای ایجاد یک یا دو سایه تیره تر و یا روشن تر از رنگ پوست در مناطق مختلف صورت مانند گونهها، کنار بینی، حاشیه صورت، فک، نقطه T شکل (خط روی بینی و بالای ابروها) که مایلیم به شکل برجسته و یا ریز نشان داده شوند، استفاده کرد. • پوشش دهی کامل: اگر بر روی پوست شما ناهمواری های زیادی وجود دارد و دنبال راهی برای پوشاندن آنها هستید، کرم پودر های پوشش کامل انتخاب مناسبی برای شما می باشند.

• پوشش دهی کم و سبک : این نوع کرم پودر ها جلوه ای طبیعی ایجاد می کنند و برای کسانی که می خواهد آرایششان نامحسوس به نظر برسد بسیار مناسب است. اما آن چه که واضح است، برخلاف تصور عده ای، استفاده از هرکدام از این لوازم آرایشی تنها برای جلب توجه نیست. یک کیف لوازم آرایشی با کیفیت و جادار باعث می شود تا لوازم های آرایشیتان به طور صحیح در کنار یکدیگر قرار بگیرند و آسیب نبینند.

دیدگاهتان را بنویسید