دنیای ما صورتی است

اگر فقط ۲ درصد از نسل ما به زبان انگلیسی مسلط هستند نسل امروز ۸۰ درصدشان به زبان انگلیسی مسلط هستند و وقتی زبان بلد باشید، آداب گفتوگو را هم میدانید و به هر جایی که تصور میکنید برای شما بهتر است میروید. اما به دلیل اینکه خودتان بلد نیستید، علیرضا نقدی به کمک دارودرمانی و رواندرمانی بدون هیچ استرس و دلشوره شما را به روز اول تولدتان برمیگرداند. طراحی جعبه، در ترکیب با چاپ خاص و با کیفیت بالا و به کار بردن متریال درجه یک و قابل بازیافت، تضمین می کند که گل های شما در شرایط مطلوب و بدون هیچ مشکلی به مقصد می رسند.

این جعبه ها راه حلی ایده آل برای بسته بندی و ارسال گل بدون آسیب رساندن به آنها می باشد. گل ها ظریف هستند و به همین دلیل حمل و ارسال آنها یک چالش برزگ محسوب می شود. یک بار فراموش کردم بنویسم، دنیا صورتی شد. دنیای صورتی، یک دسته گل چشمگیر متشکل از گل های داوودی و رز و زنبوری است که سایه های مختلفی از صورتی را کنار هم به نمایش می گذارند.

مزرعه گل، باکس دنیای صورتی را به شما معرفی می کند. فقط خدا کند وزنشان آنقدر سنگین نشود که دخترک حساس و شیرین درونم زیر سنگینی آن بمیرد… جامعه اگر احساس مسئولیت پدرانه داشته باشد باید تلاش کند نسل جوان خود را شریک دولت و حکومت بداند تا این نسل به نظام اجتماعی و سیاسی اعتماد کند. در ادامه گزیده ای از پیامها، شعرها و متنهای تبریک روز دختر را مشاهده خواهید کرد. اگر این دختر وُ این عشوه وُ این ناز نبود!

اما این طبع جوانی است، رؤیا و بلندپروازی برای زندگی بهتر و در عین حال نقد تند نسبت به هر آن چه احساس میکند رؤیایش را مخدوش خواهد کرد. اما این طبع جوانی است، رؤیا و بلندپروازی برای زندگی بهتر و درعین حال نقد تند نسبت به هرآنچه که احساس میکند رؤیایش را مخدوش خواهد کرد. دنیای “اَلی”، مملو از رنگهای صورتی و بنفش شده که هر گوشه از تصویر را زیر بال و پر خود گرفتهاند و زیبایی و لطافتشان را به رخ بیننده میکشند.

دیدگاهتان را بنویسید