خرید لوازم آرایشی

اما اجناس فیک عمدتا در شرایطی غیر استاندارد و بدون داشتن مجوزهای بهداشتی مربوط، به تولید می رسند. وظیفه لوازم میکاپ هم برجسته کردن این زیبایی است نه اینکه با استفاده از اجناس نامرغوب، خدشه ای به این نعمت ها وارد نموده و خودمان را از داشتن شان محروم کنیم.

اما چیزی که همواره مهم بوده، هست و خواهد بود این است که خانم¬ها به دلیل استفاده زیاد از این ابزار، بایستی موقع انتخاب و خرید، بیشترین وسواس را داشته باشند تا پوست و زیبایی شان از آسیب های استفاده از لوازم میکاپ تقلبی در امان بمانند. همچنین تا جایی که میتوانید اثر آن را بر روی پوست خود محو کنید. توصیه میشود قبل از خرید لوازم آرایشی مارک از نوع پوست خود مطمئن شوید. انتخاب بهترین محصول، مناسب پوست و موی شما از بین 100 مارک مختلف بسیار مهم و سخت است.

انواع خط چشم در مدلهای ماژیکی، مویی و مدادی وجود دارد که میتوانید طبق سلیقه خود انتخاب کنید. در رابطه با رژ گونه هم پیشنهاد ما این است که از نزدیک ترین تناژ رنگی به پوست خود استفاده کنید. البته از ماسکهای طبیعی که به سادگی می توانید در خانه آماده کنید هم غافل نشوید، چرا که تاثیر خارق العاده ای دارند. چرا که با عضو حساس و آسیب پذیر بدن یعنی چشم و عضو بسیار موثر در زیبایی چهره، یعنی ابروها در ارتباط هستند.

این دسته از لوازم آرایشی از قبیل ریمل، خط چشم، مداد ابرو، سایه چشم، فر مژه، ژل و ریمل ابرو از جمله حساس ترین محصولات آرایشی به شمار می آیند. ریمل : اصولا این محصولات ، به 3 دسته پودری ، کرمی و مایع تقسیم می شوند و مدل های حجم دهنده ، بلند کننده ، فر کننده و فیبری جزو زیر مجموعه های آن به حساب می آید. خط چشم : یکی از لوازم پرمصرف و محبوب آرایشی که بوسیله آن می توانید حالت چشمانتان را به هر فرمی که دوست دارید ، عوض کنید.

دیدگاهتان را بنویسید