بهترین سایتهای خرید لوازم آرایشی؛ لوازم اصل و مطابق مد روز بخرید – درجه

درست است برای ماهر شدن کمی زمان نیاز است، ولی در عوض به این فکر کنید که با یک خط چشم ساده چقدر به زیبایی چشمانتان افزوده میشود. خط چشم : یکی از لوازم پرمصرف و محبوب آرایشی که بوسیله آن می توانید حالت چشمانتان را به هر فرمی که دوست دارید ، عوض کنید. فرمژه از انواع لوازم آرایشی چشم میباشد، که برای حالت دادن به مژهها مورد استفاده قرار میگیرد.

در واقع فرمژه یک ابزار مکانیکی برای اعمال انحنای بیشتر به مژهها است. به دستگیرههای فرمژه، به آرامی و با ضربات کوتاه فشار وارد کنید و برای چند ثانیه بدون اینکه پلک بزنید ابزار را در همانجا نگاه دارید. لوازمی مانند کرم، پودر، رژگونه و ضدآفتاب ابزار اصلی آرایش هستند.

برای به هم نخوردن آرایش کسانی که مستعد حساسیت یا اشک ناگهانی هستند، فرمولهای ضد آب این محصول نیز موجود است. ریملها در رنگهای مختلفی موجود هستند و معمولاً به صورت مایع به فروش میرسند. در رابطه با رژ گونه هم پیشنهاد ما این است که از نزدیک ترین تناژ رنگی به پوست خود استفاده کنید. شما با خرید از فروشگاه اینترنتی شیکرو ضمانت اصالت کالا دریافت می کنید و در صورت هر گونه مشکلی در محصولات می توانید آن را مرجوع نمایید.

دکتر سید جمال سعید واقفی، دبیر انجمن داروسازان می گوید: «گاهی مواد آرایشی بهداشتی که حتی از کانالهای رسمی و با مجوز وزارت بهداشت و درمان وارد کشور می شوند، بسته بندی پلمپ شده ندارند و به راحتی به وسیله افراد سودجو تخلیه و با مواد دیگری پر می شوند که ممکن است عوارض بدی روی سلامت پوست شما بر جای بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید