آشنایی با صفر تا صد لوازم آرایشی – مجله اینترنتی مد و لباس شهرمون

کیفیت محصولات برقی بسیار اهمیت دارد چون به نسبت دیگر وسایل شخصی قیمت بالاتری دارند و می تواند ماندگاری بیشتری داشته باشد. کانسیلرهایی با غلیظ بیشتر، یا انواع جامد آن ، پایداری بیشتری در قیاس با کرم پودرها دارند و کاور بهتری ایجاد می نمایند. البته از این مسئله غافل نشویم که بسیاری از خانم ها و آقایان با استفاده از لوازم آرایش و زیبایی به حس مثبت و رضایت از خود می رسند که این به سلامت روح و روان آن ها کمک قابل توجهی خواهد کرد که می تواند یکی از مزایای مهم استفاده از این محصولات باشد.

آنها همچنین حاوی مواد مرطوبکننده و نرمکننده هستند که به آبرسانی و لطافت پوست کمک میکنند. همچنین اگر پوست خشکی دارید، نباید در محصولات آرایشی که استفاده می کنید، از مواد اولیه ای که خشکی پوست را چند برابر می کند، استفاده شود. لوازم آرایشی از جمله محصولاتی است که افراد با حساسیت زیادی دست به خرید میزنند؛ دلیل آن هم واضح است! یک قانون اساسی که باید دنبال کنید این است که از نوع پوست خود شروع کنید. اگر قسمت T صورت شما که شامل چانه، پیشانی و بینی است چرب باشد و بقیه قسمتها خشک، شما داری پوست مختلط هستید.

این نوع بیشتر توسط افرادی باپوستهای نرمال و خشک استفاده میشود و افرادی که دارای پوست چرب هستند باید از نوع فاقد روغن آن (oil free) استفاده کنند. کرم پودری برای شما مناسب است که روی آن کلماتی مانند (oil free) و (matt) نوشتهشده باشد. مراقبت از موها و حفظ سلامت و شادابی آنها در داشتن چهره ای کاریزماتیک و بی نقص بسیار تاثیرگذار است.

مراقبت از پوست بسیار با اهمیت است و بهتر است در ساختار مواد آرایشی و پاک کنندههای آرایش، کمتر از مواد شیمیایی استفاده شده باشد. لوازم آرایشی ناخن: لوازم آرایشی ناخن مانند سوهان ناخن، لاک های مات و براق و تقویت کننده ناخن تاثیر زیادی بر دست های قوی و زیبای بانوی ایرانی دارند. اگر منافذ باز و جوشهای آکنهای با ظاهر براق دارید پوست شما چرب است. باید یک کرم پودر مناسب چرب و یک کرم پودر مناسب پوست خشک تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید